به نقل از اسوشیتد پرس سارا توگا ۱۵ ساله پس از حضور تو یه مهمانی که تو یه خونه ویلایی در دور و بر کالیفرنیا برگزار شد واسه اولین بار به پیشنهاد دوستای خود پس از مصرف مشروبات الکلی سنگین که به جای نوشابه بهش داده شد منتهی به از دست دادن کنترل خود شد و این سود جویان متجاوز رو که از همکلاسیای ایشون بودن بین اختلاف جنسی از حمله مشمئز کننده خود عکس و فیلم جفت و جور کنن.

وقاحت اونا به حدی بود که روی بدن قربونی تصاویر و نقاشی کشیدن. این عمل وقیحانه همکلاسی ایشون در همین جا پایان نیافت. اونا با تهدید ایشون چند دوباره ایشون رو مجبور به قبول خواسته بی شرمانه اونا کرد.

ایشون در حالی که از افسردگی شدید به دلیل چیزی که براش اتفاق افتاده بود بسیار گوشه گیر شده بود.

والدین ایشون که سارا تنها دخترشون بود از ناراحتی و گوشه گیری ایشون بسیار ناراحت و نگران بودن.  پس از اینکه سارا از درخواست بی شرمانه سه همکلاسی خود سرباز زد در نامه ای که اول از والدین خود عذر خواهی کرده بود با معرفی هر سه همکلاسی متجاوز خود و چیزی که بر سرش اومده رو نوشت و پس از منتشر کردن عکسهایش در شبکه فیس بوک به زندگی خود پایان داد.

مادر سارا جسد دخترش رو در حالی که در حموم خود رو حلق آویز کرده بود پیدا کرد. والدین ایشون پس از خوندن نامه و در جریان گذاشتن پلیس خواهان مجازات اونا شدن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *