هتلهای لوکس نیژنی نووگورود روسیه

هتلهای لوکس نیژنی نووگورود روسیه

هتل  Sheraton

نیژنی نووگورود در جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ روسیه میزبانی بخشی از مسابقات فوتباله. این شهر دارای جاذبه هایی مثل کلیساها و موزه های حیرت انگیزه. اما به هر حال اگه قصد سفر به این شهر رو دارین حتماً راهنمای هتلهای اون رو با ما بررسی کنین.

هتلهای شاخص نیژنی نووگورود:

هتل  Sheraton: هتلی مدرن و ۵ ستاره تحت لیسانس هتلهای شرایتون با خدمات زیاد و جور واجور متناسب با درجه ستاره هتله. هزینه اقامت شبی ۸۲ تا ۱۱۵ دلاره.

هتل  Kulibin Park: هتلی ۵ ستاره با خدمات رستوران، اینترنت رایگان، تهویه مطبوع، خشکشویی، حمل و نقل فرودگاهی، اتاق جلسات و کنفرانس، کارمندان چندزبانه، Spa، مایکروویو و خدمات کودکان به همراه صبحانه س. هزینه اقامت شبی ۸۴ تا ۱۰۹ دلاره.

هتل  Nikitin: هتلی با تعداد اتاقهای کم و ۴ ستاره با خدماتی مثل رستوران، پارکینگ و اینترنت رایگان، تهویه مطبوع، خشکشویی، حمل و نقل فرودگاهی و خدمات کودکان به همراه صبحانه س. این هتل اولین هتل لوکس در این شهر لقب گرفته و هزینه اقامت شبی ۶۳ تا ۸۷ دلاره.

هتل Courtyard: هتلی ۴ ستاره با خدمات رستوران، پارکینگ و اینترنت رایگان، مرکز ورزشی، تهویه مطبوع، کارمندان چند زبانه، خشکشویی، اتاق جلسات و کنفرانس، حمل و نقل فرودگاهیه.  این هتل دومین هتل لوکس در این شهر لقب گرفته که هزینه اقامت در اون شبی ۵۱ تا ۹۹ دلاره.

هتل City Sova: هتلی ۴ ستاره و سومین هتل لوکس شهره که خدماتی مثل رستوران، پارکینگ و اینترنت رایگان، تهویه مطبوع، خشکشویی، حمل و نقل فرودگاهی و خدمات کودکان رو دارا می باشه. هزینه اقامت در اون شبی ۵۲ تا ۶۹ دلاره.

هتل Vorobey: هتلی ۴ ستاره و ملقب به اولین هتل رومانتیک شهر و چهارمین هتل لوکس با خدماتی مثل رستوران، پارکینگ و اینترنت رایگان، تهویه مطبوع، خشکشویی و حمل و نقل فرودگاهیه و هزینه اقامت در اون شبی ۵۱ تا ۷۰ دلاره.

هتل Azimut: هتلی ۳ ستاره با خدماتی مثل رستوران، پارکینگ و اینترنت رایگان، تهویه مطبوع، کارمندان چند زبانه، خشکشویی، حمل و نقل فرودگاهی به همراه صبحانه س که اولین هتل در مورد سرویس دهی مناسب با هزینه دریافتی لقب گرفته که هزینه اقامت در اون شبی ۲۶ تا ۵۳ دلاره.

هتل Ibis: هتلی ۳ ستاره که دومین هتل رومانتیک و سرویس دهی متناسب با هزینه دریافتی رو از اون خود کرده و خدماتی مثل رستوران، اینترنت رایگان، تهویه مطبوع، کارمندان چند زبانه، خشکشویی و اتاق جلسات داره که هزینه اقامت در اون شبی ۳۹ تا ۵۹ دلاره.

هتل Hampton by Hilton: هتل ۳ ستاره تحت لیسانس هتلهای هیلتون با خدماتی مثل رستوران، اینترنت و پارکینگ رایگان، تهویه مطبوع، خشکشویی، اتاق جلسات و کنفرانس، حمل و نقل فرودگاهی، مرکز ورزشی به همراه صبحانه س. هزینه اقامت در اون شبی ۵۶ تا ۸۰ دلاره.

سوغات روسیه چیه؟

بهترین هتلای شهر روستوف روسیه

مدیر کل