براساس جدید ترین گزارش سالیانه ای که موسسه Consumer Reports در مورد اندازه رضایت مندی مشتریان از خودروهای موجود در بازار آمریکا منتشر کرده مرسدس بنز GLA کمترین اندازه رضایت رو به دست آورده و لقب پر ایراد ترین خودروی سال رو از اون خود کرده.

این خودرو به دلیل کیفیت پایین گیربکس خودکار، رانندگی سخت و نبود احساس راحتی راننده، کابین پر سروصدا، دید ضعیف داخل کابین و صد البته قیمت بسیار بالای خود نتونسته س رضایت مشتریان رو بدست آورد.

۲۰۱۸ Mercedes-Benz GLA Class

این گزارش نشون میده که حتی خودروسازان به نامی مثل مرسدس بنز هم اجناس پر ایراد و کم کیفیتی رو راهی بازار می کنن. این وسط مصرف کننده باید حواس جمع بوده و فقط به نام و معروفیت سازنده اکتفا نکنه.

در ادامه با ما همراه باشین تا براساس گزارش سالیانه موسسه Consumer Reports ده خودروی برتری رو که تونسته ان بیشترین اندازه رضایت مندی رو از اون خود  کنن به شما معرفی کنیم.

هم جهت با اجرای این گزارش از مشترکان و بازدید کنندگان سایت Consumer Reports سوال ساده ای پرسیده شده. این سوال بدین صورته که اگه شما مجبور به خرید یه خودروی جدید شید خودروی ای رو که الان درحال به کار گیری اون هستین خریداری و یا دست کم کرایه می کنین؟

tesla model s promo

جواب دهندگان به این سوال هم اینکه خودروها رو براساس شش عامل لذت و تجریه رانندگی، راحتی، ارزش خودرو، استایل و طراحی بدنه، کارایی سیستمای صوتی و سیستم گرمایشی و سرمایشی آزمایش کرده و اندازه رضایت مندی کلی از خودروها رو رتبه بندی کردن.

رتبه اول در این لیست از اون تسلا مدل S بوده و این خودرو بیشترین اندازه رضایت مندی رو کسب کرده. بیشتر از ۹۲ درصد از شرکت کنندگان این گزارش سالیانه معتقد ان که این خودرو ارزش خریداری دوباره رو داشته و می تونه رضایت فوق العاده ای رو از اون مالک خود کنه.

Corvette Z06

کلا موسسه Consumer Reports سدانای تموم الکتریکی رو به دلیل کارکرد و پرفورمنس استثنایی، شتاب فوق العاده سریع و بی صدا، هندلینگ دقیق و ساختار و بدنه استوار و راحت ستایش می کنه.

بسیار خوشحال کننده و رضایت بخشه که از بین سه وسیله نقلیه اول این لیست دو جایگاه از اون خودروهای اسپرته.

پورشه ۹۱۱ تنها ۰٫۴ درصد با تسلا مدل اس اختلاف داشته و ۹۱٫۶ درصد از شرکت کنندگان این گزارش سالیانه تمایل به خرید دوباره و یا اجاره اون داشتن و شورلت کوروت با گرفتن رضایت مندی بیشتر از ۹۱٫۲ درصد از افراد تونسته جایگاه سوم رو از اون خود کنه.

۲۰۱۷ Porsche 911 Targa 4 GTS

در ادامه این لیست دو خودروی امریکایی لینکولن کونتیننتال و فورد اف ۳۵۰ قرار داره. پس از اونا نام مزدا میاتا دیده میشه که تونسته با سیستم هندلینگ فوق العاده دقیق و جعبه دنده شش سرعته دستی خود شرکت کنندگان در نظرسنجی موسسه Consumer Reports رو تحت تاثیر بذاره. جایگاه هفتم رو تویوتا پریوس به دلیل فرمون پذیری خوب و رانندگی راحت از اون خود کرده.

هشتمین خودروی محبوب این لیست ده تایی مدل X شرکت تسلا بوده. تصرف دوجایگاه این لیست به وسیله تسلا نشون میده که این شرکت علاوه بر محبوبیت بالا، تونسته اطمینان علاقه مندان صنعت خودروسازی رو هم جلب کنه.

lincoln continental 2017 front

دو جایگاه انتهایی به پنجمین نسل از هوندا اودیسه و دوج چلنجر تعلق گرفته. دلایل شرکت کنندگان واسه انتخاب هوندا اودیسه راحتی و لذت بخشی خودرو و طراحی داخلی فوق العاده اون عنوان کردن.

هم اینکه از جمله دلایلی که منتهی به انتخاب دوج چلنجر شده مشخصات و ویژگیای به روز در عین داشتن ظاهری سنتی و قدیمیه.

بد نیس بدونین براساس این گزارش پس از مرسدس GLA، شورولت ترکس ، نیسان ورسا سدان،دوج جورنیی،اینفینیتی QX60، فورد ترانزیت کانکت، فیات ۵۰۰ و دوج گرند کاروان خودروهایی ان که کمترین اندازه رضایت مندی از اون خود کردن.

Ford F-350

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *