CosmeticSurgery,رینوپلاستی چیه

جراحی زیبایی یا رینوپلاستی بینی امروزه بیشتر از هر زمان دیگری در تاریخ خود ، قابل پیش بینی تر ، دقیقتر و موثرتره. با ترکیب مناسبی از مهارت جراحی ، بافت مطلوب و فنون جراحی زیبایی بینی، میشه یه بینی طبیعی و قشنگتر به دست آورد که چهره رو تا ابد قشنگتر می کنه.

به گزارش آلامتو به نقل از آی بانو؛ شما هر روز به بینی خود نگاه میکنین و فکر می کنین که واسه صورت شما مناسب هست یا نه ؟

با وجود اینکه هممون می دونیم که زیبایی نسبیه و در دوران جورواجور به شکلای مختلفی تعریف شده ولی بازم اگه بینی بزرگی داشته باشیم دوست داریم اون رو به تیغ جراحی بسپاریم ، خوب شاید بگید چه اهمیتی داره که مثلا کلئوپاترا در اون دوران بینی بزرگی داشته و مظهر زیبایی بوده ، استانداردهای زیبایی دوران ما فرق داره !!!

بینی تاثیری انکارناپذیر در زیبایی چهره داره چون که یکی از اصول اولیه زیبایی تناسب و هماهنگی اجزای صورته ، و زیبایی چهره موجب افزایش اعتماد به نفس و پذیرش بیشتر فرد در جامعه هستش ، شاید از نظر بسیاری جراحی زیبایی کار درستی نباشه اما همه چیز به تصمیم شما بستگی داره ، ببینین واقعا به چه دلیل می خواین این کار رو انجام بدین ، از خودتون سوال کنین که قصد واقعی شما چیه ؟ و رو راست جواب این سوال رو پیدا کنین.

به شما پیشنهاد می کنیم وقتی که در وضعیت ناپایدار روحی هستین این تصمیم رو نگیرید و با عجله عمل نکنین ، بعضی وقتا این کار فقط راهی واسه فرار شما از موقعیت و خودتونه ، بعضی افراد هم بینی مناسب چهره خود دارن اما فقط به دلیل تصویر ذهنی نادرست از بدن خود ، مد ، و یا حتی نبود اعتماد به نفس دست به عمل جراحی میزنن.

در عین حال جراحی زیبایی یا رینوپلاستی واسه بسیاری انتخاب خوبیست به شرطی که واقع بین باشین ،و با درک شرایط خود و با آگاهی کامل و دقت در انتخاب دکتر مناسب مبادرت به جراحی کنین.

وقتی که مطمئن شدید که این کار واسه شما مناسبه و پزشکی حاذق رو پیدا کردین که از تجربه و کار اون اطمینان داشتین ، در مورد نوع جراحی و اندازه تغییراتی که می خواین در بینی خود به وجود بیارید هم دقت لازم رو به عمل بیارید ، از پزشکتون بخواین تا با به کار گیری کامپیوتر تصویر بینییتان رو پس از جراحی به شما نشون بده البته یادتون باشه که عواملی مانند سن، جنس، ویژگیای نژادی، ضخامت پوست و… در رسیدن به نتیجه مناسب موثره.

بینی قبل و بعد از عمل جراحی زیبایی

نکات زیر رو یادتون باشه:

 1. هیچوقت در شرایط ناجور روحی این کار رو انجام ندین.
 2. جراحی زیبایی بینی یا تغییر شکل بینی از بین تموم روش های جراحی زیبایی ، جز سخت ترین هاس و میتونه منتهی به بدشکلی دائمی شه. پس جراح خود رو با دقت انتخاب کنین.بدون تخصص، تجربه ، مهارت فنی و هنری گرفتن یه نتیجه خوب شدنی نیس.
 3. جراحی زیبایی بینی بعضی وقتا میتونه به طور زیادی ساختار و سبک اون رو بهتر کنه و بعضی وقتا نه و این بستگی به نوع بینی شما هم داره ، پس واقع بین باشین.
 4. با اینکه ممکنه شما یه سبک خاصی رو بخواین ولی این رو بدونین که یه بینی که روی صورت شخص دیگری ممکنه خوب به نظر برسه شاید روی صورت شما بیریخت یا قشنگتر باشه. یه اندازه شک نداشته باشین همه جا وبرای همه مناسب نیس.
 5. همه جراحیای خوب دست کم یه چیز مشترک دارن و اون یه ظاهر طبیعیست ، چون جذاب ترین بینی باید با بقیه ویژگیا و اعضای صورت هماهنگی داشته باشه ، باید این موضوع رو در نظر بگیرین.
 6. تنها مهارتای بالای جراحی یه نتیجه خوب رو تضمین نمی کنه ، پوست خوب و سلامتی مطلوب واسه یه جراحی زیبایی موفق لازمه. ژن بد میتونه حتی استادانه ترین جراحیا رو خراب کنه به خصوص وقتی که با غضروف و پوست ضعیف همراه باشه.
 7. یه فرد جوون با چهره صاف و روشن ، غضروف بینی محکم ، پوست مناسب و دارای سلامت عمومی ، واسه یه جراحی زیبایی بینی می تونه نتیجه مطلوب رو به دست آورد.
 8. اسکلت بینی قوی و متعادل کلید زیبایی و کارکرد با دوامه. تغییر شکل بینی با نابود کردن مقدار خیلی از نوک یا ضعیف کردن اسکلت بینی یافته های ناخوشایندی رو به همراه داره. ثبات و استواری اسکلت بینی باید حفظ و یا زیاد شه. با تغییر شکل نوک غضروف نباید مقاومت و یا قسمت بزرگی از غضروف از بین رود.
 9. در بیشتر موارد چندماه پس از عمل جراحی ، بینی متورم و باد کرده. حتی در اول ممکنه بعضی وقتا با نگاه کردن به اون ناامید شید ، به خصوص اگه پوستتون کلفت و چرب و یا دارای جوش زیاد باشه ممکنه بیشتر طول بکشه.
 10. اگه شما اصرار داشته باشین که یه بینی به طور کامل بدون مشکل داشته باشین ممکنه با این وسواس کمی ضایع و خیت و ناامید شید چون رسیدن به آخر کمال در جراحی زیبایی بینی سخته. دوبار عمل جراحی پشت سرهم هم میتونه بسیار پرخطر باشه و اگه اون چیزی که تصور میکردین نشد حاضرید تموم پول و ثروت خود رو صرف کنین تا بینی قبلی خود رو داشته باشین.
 11. اصلاح جراحی بعضی وقتا واسه نابود کردن نقصهای جزئی مناسبه اما خطر این جراحی دوباره و اصلاح در عمل زیبایی بینی خیلی زیاده. فقط واسه نابود کردن نقصهای جزئی و بدشکلی بینی و یا برطرف کردن مشکلات تنفسی ، عمل بار دوم پیشنهاد میشه. این اصلاح و عمل دوباره خیلی سخت تر و به مراتب گرون تره و بیشتر موارد کمتر از بار اول موثر واقع هستش. پس در مورد گزینه های خود بیشتر تحقیق کنین و یه تصمیم درست بگیرین.

امتیازات و مشکلات روش های جور واجور کاشت و پیوند مو

تفاوتای عمل کوچیک کردن و لیفت سینه

آی بانو جراحی بینی جراحی زیبایی چیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *