هزینه ارتودنسی چقدره Orthodontist

لبخند قشنگتر بزرگترین و لذت بخش ترین حس واسه هر شخصه که می تونه اعتماد به نفس اون رو زیاد کنه. اگه خواهان لبخند قشنگتر و اعتماد به نفس هستین نگران هزینه ارتودنسی خود نباشین چون قیمت زیبایی به هر اندازه که باشه ارزش داره. هزینه ارتودنسی بوسیله متخصص ارتودنسی انجام می شه و چگونگی درمان ارتودنسی، هزینه ارتودنسی و چگونگی پرداخت در همون جلسه اول برگزار می شه. دکتر جمیلیان یکی از بهترین متخصص ارتودنسیه که می تونه در این مورد شما رو کمک کنه. در کلینیک دکتر جمیلیان جلسه اول ویزیت مجانیه و هزینه ارتودنسی به مریض اعلام می شه و یه تیکه از هزینه ارتودنسی در اول و قسمت دیگه هزینه در طول درمان به طور اقساط از مریض دریافت می شه. هدف اصلی اینه که هزینه های ارتودنسی به صورت اقساط دریافت شه تا متناسب با بودجه تقاضا کننده ارتودنسی باشه.

عوامل موثر در هزینه ارتودنسی

عوامل زیادی بر هزینه ارتودنسی تاثیر می ذاره از جمله نوع ناهنجاری فک و دندون، چگونگی درمان، مدت درمان، سن مریض، نوع دستگاه استفاده شده که شمال ارتودنسی ثابت ، ارتودنسی متحرک، ارتودنسی نامرئی، براکتای هم رنگ دندون و … هر کدوم از این موارد شامل هزینه ای جداگونه می شه با در نظر گرفتن همه موارد لازم واسه درمان ارتودنسی شما کل هزینه ارتودنسی محاسبه می شه.

نگفته نمونه بعضی از بیمه های یه تیکه از هزینه درمان رو متقبل می شن که هزینه ارتودنسی طبق تعرفه بیمه های جورواجور، فرق داره.

هزینه ارتودنسی ثابت

مرتب کردن و ردیف کردن دندانا هم اینکه هماهنگ کردن فکا فقط با ارتودنسی شدنیه که بوسیله بهترین متخصص ارتودنسی انجام شه. بهترین متخصص ارتودنسی می تونه تشخیص ناهنجاری ، پیشگیری از ناهنجاریای دندانی خوب تشخیص بده و حتی به موقع درمان کنه. درمان ارتودنسی نسبت به دیگر درمانای دندون طولانی تره.

بعضی از بیماران تقاضا کننده به کار گیری ارتودنسی ثابت هستن این نوع درمان بعد از رویش دندونای دائمی شدنیه. در ارتودنسی ثابت مریض نمی تونه دستگاه ارتودنسی رو از دهن خارج کنه به خاطر همین مریض باید بیشتر از گذشته به بهداشت دهن و دندون خود اهمیت بده.  ارتودنسی ثابت یکی از موثرترین درمان هاس و تنها تجربه بالای بهترین متخصص ارتودنسی می تونه به شما کمک کنه تا لبخندی قشنگتر داشته باشه.

هزینه ارتودنسی نامرئی

هزینه ارتودنسی نامرئی به عوامل زیادی بستگی داره مثلا تعداد طلقای نامرئی که داده می شه، مورد دیگه نیازه دندانی رو از دهن خارج کرد یا خیر، ممکنه نیاز به جراحی فک داشته باشه، شیب دندانا، اندازه شلوغی دندانا وضعیت رادیوگرافی مریض و خیلی از موارد دیگه که متخصص ارتودنسی در معاینه مریض تشخیص میدن بهترین درمان کدامه و هزینه ارتودنسی مریض چقدر می شه.

 

دندون دراوردن نوزاد چقدر زمان میبره؟

چیجوری جرم دندون رو در خونه بگیریم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *