عید نوروز که مظهر تولدی نو و عشقه، همیشه با رویدادهای خوب و هیجان انگیزی شروع می شه. ای نتورک و آروند هم به مناسبت نوروز ۹۶، جفت و جور کرده ان تا همه بتونن در اون شرکت کنن و به قید قرعه، ۲۹ نفر هم برنده ۲۹ جایزه این مسابقه شن و عیدی خود رو از این دو شرکت دریافت کنن.

این بازی، یه گردانه شانس است که یه سیستم امتیازدهی واسه اون تعریف شده و هر فرد براساس قوانین بازی، به کسب امتیاز می پردازه و نسب به امتیازی که کسب کرده، در قرعه کشی جوایز این بازی شرکت می کنه. برنده جوایز هر روز در ساعت ۱۲  شب اعلام می شن.

جوایز این بازی عبارتند از:

سه عدد آیفون ۷، سه عدد آی پد مینی ۲، سه عدد اپل واچ  و ۲۰ عدد پاور بانک

همه جوایز این بازی به قید قرعه اهدا می شن؛ ۲۵ جایزه از هدایای این بازی به شرکت کنندگان بازی گردانه شانس اهدا می شه و ۲ جایزه دیگه این بازی، به آدمایی تعلق می گیرد که رکورد خود رو در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته ان. از طرفی ۲ جایزه خاص دیگه هم داریم که به آدمایی اهدا می شه که خلاقانه ترین عکس با موضوع بازی شب عید ای نتورک و آروند رو منتشر کرده ان و از بین خلاقانه ترین عکس ها، دو برنده به قید قرعه انتخاب می شن.

این بازی در روز ۲۱ اسفند شروع می شه و تا روز ۱۵ فروردین ۹۶ ادامه داره. شمام می تونید از راه  صفحه مربوط به این بازی شانس خود رو امتحان کنین و یکی از برندگان جایزه های عنوان شده باشین.

تبلیغات هدف دار چیه؟

چیجوری شعار تبلیغاتی بسازیم؟

آژانس تبلیغاتی کمپین تبلیغاتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *