هتلهای شهر سارانسک روسیه میزبان ایران و پرتغال در جام جهانی

هتلهای شهر سارانسک روسیه میزبان ایران و پرتغال در جام جهانی

شهر سارانسک در جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ روسیه میزبانی بخشی از مسابقات فوتباله. واسه ما ایرانیها این شهر همیشه یادآور خاطره بازی با پرتغال هستش. حال اگه قصد سفر به این شهر رو دارین حتماً راهنمای هتلهای این شهر رو بخونین تا آسایش و آرامش قبل از مسابقه رو در انتخاب دلخواه خود تجربه کنین.

البته ذکر این نکته لازمه که شهر سارانسک هتلهای زیادی به نسبت بقیه شهرهای میزبان مسابقات جام جهانی نداره. اگه شما اهل سفر باشین حتماً می دونین که در هر شهر به غیر از هتلها، اقامتگاههایی فقطً واسه خوابیدن و صبحونه خوردن هم هست که می تونید در صورت نیاز از خدمات اون ها بهره ببرین که از دید اقتصادی هم بعضی وقتا بسیار متناسب می باشن.

هتل Admiral

هتل Admiral: هتلی ۴ ستاره با خدمات رستوران، پارکینگ و اینترنت رایگان،استخر سرپوشیده، خشکشویی، اتاق جلسات و کنفرانس، مرکز ورزشی، Spa به همراه صبحانه س. هزینه اقامت شبی ۴۶ تا ۸۰ دلاره.

هتل Meridian: هتلی با تعداد اتاقهای کم و ۳.۵ ستاره با خدماتی مثل رستوران، پارکینگ و اینترنت رایگان، تهویه مطبوع، خشکشویی، اتاق جلسات، حمل و نقل فرودگاهی و خدمات کودکان به همراه صبحانه س. این هتل اولین هتل لوکس در این شهر لقب گرفته و هزینه اقامت شبی ۸۳ تا ۱۳۴ دلاره.

هتل Park: هتلی ۳ ستاره با خدمات رستوران، خشکشویی به همراه صبحانه س. این هتل با تعداد اتاقهای محدودش محیطی خلوت و آروم رو به شما هدیه میده که هزینه اقامت در اون شبی ۶۰ تا ۱۰۰ دلاره.

هتل Saransk: هتلی ۳ ستاره س که خدماتی مثل رستوران، پارکینگ و اینترنت رایگان، اتاق جلسات و کنفرانس، خشکشویی، حمل و نقل فرودگاهی و درون شهری رو دارا می باشه. هزینه اقامت در اون شبی ۳۰ تا ۶۰ دلاره.

هتل Makarovskaya: هتلی خلوت با تعداد اتاقهای محدوده که محیطی دنج رو به شما ارائه می دهد. خدمات این هتل شامل رستوران و اینترنت مجانیه و هزینه اقامت در اون شبی ۲۶ تا ۶۹ دلاره.

هتل Mirta: هتلی ۳ ستاره و خلوت با تعداد اتاقهای محدوده که محیطی دنج رو به شما ارائه می دهد و هزینه اقامت در اون شبی ۴۰ تا ۵۶ دلاره.

هتل Rassvet: هتلی ۱ ستاره با خدمات پارکینگ و اینترنت رایگان، خشکشویی، حمل و نقل شهری، خدمات کودکان به همراه صبحانه س و هزینه اقامت در اون شبی ۲۳ تا ۳۵ دلاره.

سوغات روسیه چیه؟

بهترین هتلای شهر روستوف روسیه

تور روسیه رزرو هتل هتل

مدیر کل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *