بعد از خریداری فراگمایند (Frogmind) به وسیله سوپرسل، مسئولیت گسترش فرمول گیم پلی کلش رویال به این استودیو سپرده شده؛ فراگمایند سال گذشته با بدلند برول (Badland Brawl) نشون داد که ترکیب کلش رویال با قوانین فیزیک چه قدر می تونه اعتیادآور باشه و در Rumble Stars Soccer هم اونا همین راه رو با ایده ای متفاوت تر ادامه دادن.

Rumble Stars Soccer در ظاهر چیز خیلی از خودش نداره. شخصیتا یادآور انیمیشن ماداگاسکار هستن و محیطا و کارتا مخاطب رو یاد کلش رویال میندازن. با این وجود همونطور که «فیزیک» به کمک بدلند برول اومد تا بازی با تموم الهام گیری هاش به عنوانی منحصر به فرد تبدیل شه، در Rumble Stars Soccer هم «فوتبال» این وظیفه رو بردوش داره.

ساخته جدید سازندگان بدلند رو می تونیم ترکیب کلش رویال و فوتبال بنامیم. زمین بازی به دو قسمت تقسیم شده و هر مسابقه بازیکنا باید با کارتایی که دارن به حریف گل بزنن. هر کسی که بتونه در سه دقیقه آخر سه گل بزنه، بازی رو می بره. اگه هم تا آخر این زمان مسابقه با نتیجه مساوی تموم شد، کار به وقتای تلف شده کشیده می شه.

حالا با دو تا توپ هر کسی که آخر یه گل بزنه، برنده زمین رو ترک می کنه. بزرگترین برگ برنده Rumble Stars Soccer جدا از الهام گیریای درستش از چند بازی، به حضور درست کارتای مناسب با دنیای بازی برمی گردن. شخصیتا هر کدوم بسته به قوانین بازی، دارای نقاط قوت و ضعف خودشون هستن و می تونن روی روند مسابقه موثر باشن.

مشابه بدلند برول، سازنده با در نظر گرفتن دنیای عنوانش کارتا رو ساخته و نتیجه این تصمیم باعث شده تا ترکیب کلش رویال+فوتبال سرگرم کننده تر ظاهر بشه. البته به خاطر ایده ای که Rumble Stars Soccer داره، چند دقیقه اول بازی شاید مخاطب رو سردرگم می کنه. اولین باره که فرمول سوپرسل تو یه بازی فوتبالی به کار میره.

معمولا در عناوین مشابه فقط می جنگیم. پس اینکه بفهمین هر کارت چه تاثیری در بازی میذاره و استفاده درست از اونا چیجوری می تونه نتیجه رو عوض کنه، کمی زمان بهتر از نمونه های مشابه میشه. اما وقتی که به این نقطه می رسید، تازه به ذات اعتیادآور و سرگرم کننده Rumble Stars Soccer اطلاع کامل پیدا می کنین.

با اینکه دوست داشتیم فراگمایند دوباره به سراغ شماره های اصلی بدلند با همون اتمسفر گیرا بره ولی هم بدلند برول و هم Rumble Stars Soccer جزو بهترین عناوین الهام گرفته از کلش رویال هستن. فراگمایند با بدلند برول ثابت کرد که حتی از دل اشباع شده ترین ایده ها هم میشه یه تجربه اعتیادآور به وجود آورد و Rumble Stars Soccer به عنوان آخرین دستپخت اونا، دوباره این مسئله رو اثبات می کنه.

Rumble Stars Soccer

  • Rumble Stars Soccer
  • قیمت: رایگان با پرداخت درون برنامه ای
  • سازنده: Frogmind
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۹۲٫۸ / ۶۹٫۴۳ مگابایت

دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *