در این فایل به شما سه نکته اصلی واسه کاهش الکسای سایت رو آموزش می دیم شما می تونین با پایین آوردن الکسای سایت خود ترافیک بیشتری بسازین و بیشتر دیده شید.

الکسا وب سایتیه که به وسیله آمازون راه اندازی شده و به همه سایتای فعال دنیا از نظر اندازه بازدید و ترافیک موجود در سایت، رتبه و امتیاز میده. هر چقدر الکسای شما پایین تر باشه سایت معروف تر و پربازدید تر میشه.

به چه دلیل باید الکسا سایتمون رو پایین بیاریم؟

وب سایتایی که الکسای پایین تر و در نتیجه بازدید بیشتری دارن از نظر کاربران، وب سایتای مورد اطمینان تریه و می تونن خیلی راحت به این وب سایتا اعتماد کنن، از اونا خرید کنن و به دوستای خود هم معرفی کنن.

چه امتیازایی از سمت الکسا به یه سایت اختصاص داره؟

الکسا دو امتیاز داره یکی امتیاز کشوری و دیگری امتیاز جهانی یه وب سایته. امتیاز کشوری براساس اون کشوری که بیشترین بازدید رو  از سایت شما داره انتخاب و نشون داده می شه. امتیاز جهانی هم بازدید جهانی سایت شما رو در نظر میگیره. بارعایت نکاتی که در این فایل به شما ارائه می دیم خواهید آموخت که چیجوری الکسای یه سایت رو خیلی راحت پایین بیارین.

×

عضویت سریع

جهت دانلود این فایل اگر عضو هستین اول با نام کابری خود وارد شید وگرنه از راه فرم زیر به شکل سریع عضو سایت شید و فایل رو دانلود کنین

 

 

 

 

اطلاعات شما پیش مدیر وب به طور کامل محفوظه

فایل آموزشی تصویری و صوتی

حجم: ۲۹ مگابایت – ۷ مگابایت

زمان: ۷ دقیقه

Categories:متفرقه