چه زمانی نگهداری از سالمندان لازم است؟

چه زمانی نگهداری از سالمندان لازم است؟

پرستاری در منزل 

سپید گستر، مرکز مشاوره و ارائه خدمات نگهداری و پرستاری در منزل

پرستاری در منزل، شامل هرگونه مراقبت حرفه‌ای از کودک، بیمار و سالمند است که به او این امکان را می‌دهد که با خیال راحت در خانه خود زندگی کند. پرستاری در منزل، می‌تواند در احیای سلامتی افراد در محیط زندگی شان نقش موثری داشته باشد. پرستاری در منزل به جلوگیری از بستری شدن غیرضروری بیماران در بیمارستان کمک می‌کند.

خدمات پرستاری در سپید گستر

سپیدگستر مفتخر است که از سال 1387 با اخذ مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با انگیزه ارتقاء سطح سلامت عمومی، گامی بزرگ در جهت ارائه خدمات پزشکی، پرستاری و درمانی بردارد.
این مرکز به صورت شبانه روزی و در تمام ایام سال آماده ارائه خدمات به هموطنان عزیز می باشد. خدمات پرستاری در منزل سپید گستر جایگزینی مناسب برای درمان در بیمارستان است و بسیاری از خدماتی که در بیمارستان ارائه می شود ، در منزل هم قابل انجام است.
خدمات پرستاری در منزل سپید گستر با اعزام پزشک، پرستار سالمند و پرستار کودک ، ماما، بهیار، کمک بهیار، کودک یار، مراقب، فیزیوتراپ و ماساژور به منزل، این امکان را به بیمار می دهد که در محیطی راحت تر، کم هزینه تر و دور از عفونت های بیمارستانی بهبود یابد و خانواده را آموزش می دهد تا نقش فعال‌تری در درمان بیمار ایفا کنند.

خدمات مراقبتی و پرستاری در منزل

نگهداری از سالمند در منزل

پرستار سالمند بنا به شرایط ‌جسمی ‌سالمند و خواسته مددجویان ‌می‌تواند به صورت روزانه، شبانه روزی، شبانه و مقطعی، از سالمندان مراقبت کند. در این صورت وظایف این پرستاران متفاوت ‌می‌شود. برخی از پرستاران به صورت تخصصی خدمات پزشکی و درمانی ارائه ‌می‌دهند و برخی دیگر نیز در نگهداری و مراقبت از سالمند تخصص دارند.

مراقبت از بیمار در منزل

ابتدا پس از تماس مشتریان و درخواست خدمات مراقبتی، یک کارشناس پرستاری برای ارزیابی نیازهای بیمار به خانه و یا محل استقرار بیمار مراجعه می‌کند.

پس از این بازدید، یک برنامه مراقبتی از بیمار، نوع پرستار مورد نیاز و یا برنامه بازدید پزشک برای مشتری تهیه می‌شود.

نگهداری از کودک در منزل

یکی از بهترین روش‌های مراقبت و نگهداری از کودک در منزل استخدام پرستار کودک است. این پرستاران با توجه به دانش و آگاهی خود در زمینه نگهداری از کودک در منزل می‌توانند بهترین شرایط تربیتی و آموزشی را برای کودکان فراهم کنند.

مراقبت از بارداران

خانم های باردار به دلیل شرایط خاصی که دارند، قبل و بعد از زایمان، احتیاج به مراقبت در منزل دارند. سپید گستر برای آسایش این عزیزان، خدمات مراقبتی ویژه را توسط پرستاران با تجربه و آموزش دیده، به افراد باردار ارائه می دهد.

پرستاری در بیمارستان

حضور در بیمارستان مزایا و نگرانی‌های خاص خود را دارد. خصوصا در شرایطی که یک بیماری اپید‌می ‌و ویروسی، سلامت بیماران را به شدت تهدید ‌می‌کند. خانواده‌های بیماران نیز در شرایط آسیب‌پذیر روحی قرار دارند و این انتخاب برایشان بسیار سخت است. اگر مجبور هستید که بیمار خود را در بیمارستان بستری کنید نگران نباشید، پرستاران سپید گستر در کنار شما هستند.

مراقبت از معلولین

سپید گستر خدمات ویژه ای برای معلولین نیز دارد، پرستاران با تجربه در کنار این عزیزان هستند و تمام مراقبت های لازم را برای ایشان انجام می دهند. حتما با کارشناسان ما جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید و از خدمات ما استفاده کنید.
پرستاران حرفه ای و با تجربه
سپید گستر، با بهترین پرستاران با تجربه و حرفه ای، خدمات پرستاری در منزل را برای بیماران، سالمندان و کودکان ارائه می دهد.
هزینه مناسب
سپید گستر با توجه به کیفیت خدمات خیلی خوبی که دارد، هزینه بسیار مناسبی هم در ازای خدمات پرستاری می گیرد.
پشتیبانی و نظارت مستمر
اگر شما در حین ارائه خدمات به مشکل یا موردی برخورد کردید، می توانید با پشتیبانی مطرح کنید. در اسرع وقت مشکل شما حل خواهد شد.
سابقه درخشان
سپید گستر بیش از 13 سال است که در زمینه خدمات پرستاری در منزل و بیمارستان کار کرده است و تجربه دارد.
ارائه خدمات تخصصی در منزل
ارائه خدمات تخصصی و حرفه ای در منزل کار بسیار سختی است که سپید گستر توانسته است برای مشتریان خود، خدمات تخصصی ارائه دهد.
اجاره رایگان تجهیزات پزشکی به افراد بی بضاعت
سپید گستر با توجه به اینکه ممکن است استفاده از تجهیزات پزشکی در توان بعضی از مشتریان عزیز نباشد. به صورت رایگان به آنها اجاره می دهد.

مدیر سایت