با Inflighto در طول پرواز پایین پای خود رو ببینین

با Inflighto در طول پرواز پایین پای خود رو ببینین

مایلین به تماشای اون چیزی که در طول پرواز در مایل ها پایین تر اتفاق می افتد بشینین؟ پس این اپلیکیشن رو نصب کنین.

مقاله های در رابطه:

  • چه وسایلی اجازه ورود به هواپیما رو دارن؟
  • آشنایی با مراحل پرواز، همه چیز در مورد سوار شدن به هواپیما
  • خم شدن بالای هواپیما در بین پرواز به چه علتیه؟
  • معرفی سایت؛ تموم پروازهای جهان رو آنلاین ببینین

سرگرمی های طول پرواز همراه با این اپلیکیشن جذاب، به مرحله ی جدید و متفاوت تری وارد شده. اپلیکیشن «Inflighto» به مسافران پرواز این امکان رو می دهد که تموم اطلاعات منطقه ای که از اون عبور می کنن، آب و هوا و دیگه مطالب مربوط به راهی که از اون عبور می کنن رو ببینن.

دیگه احتیاجی نیس واسه قاپیدن بلیط صندلی کنار پنجره از دیگر مسافران تلاش کنین تا شاید بتونین چشم انداز ۳۵۰۰۰ پایی پایین خود رو تماشا کنین. «Inflighto» دارای سیستم نقشه ی روی پروازه که دقیقا نشون می دهد چی پایین پای شماس. البته بیشتر هواپیماهای پیشرفته و مدرن امروزی به تلویزیون های تک نفره ی وصل به پشت هر صندلی مجهزه که نقشه ی لحظه ای پرواز رو به مسافران نشون می دهد، اما این تلویزیون ها تنها می تونن جای لحظه ای مسافران، ارتفاع پرواز و سرعت هواپیما رو نشون بدن.

inflighto

علاوه بر هر اون چیزی که تلویزیون وصل به پشت هر صندلی می تونه انجام دهد، نرم افزار «Inflighto» می تونه تغییرات لحظه ای آب و هوا رو به شما یادآوری کنه و شما رو قبل از هر گونه پریشونی حاصل از شرایط بد جوی باخبر سازه. توانایی باحال دیگه این نرم افزار قسمت چت اینه. مسافران هواپیمایی که از این اپلیکیشن به کار گیری می کنن، می تونن با به کار گیری این نرم افزار با یکدیگر گفت و گو کنن. این امکان حتی واسه چت کردن مسافران با خدمه پرواز و حتی خلبانان هم هست.

سازنده های این اپلیکیشن جذاب، دو خلبان استرالیایی هستن که با امید اینکه خلبانان و خدمه پرواز بتونن لحظات خوشگل و هیجان انگیزی که در هواپیما یا پشت پنجره در حال وقوعه رو با مسافران در بین بذارن، این نرم افزار رو ساخته ان. البته اون ها بر این باوراند که کیفیت نقشه الان نرم افزار هنوز به جایگاه مطلوب نرسیده.

پرواز

«Inflighto» به زودی امکان ردیابی و مشاهده کشتی ها و قایق هایی که هواپیما در راه های آبی از بالای اون ها عبور می کنه رو هم جفت و جور می کنه که نیازمند خریداری اشتراک این نرم فزار جالبه. باید این نکته رو یادآوری کنم که شرط به کار گیری این نرم افزار اتصال به اینترنت وای فای هواپیماه و مسافران واسه به کار گیری خدمات اینترنت طول پرواز مجبور به پرداخت هزینه ی خیلی خیلی زیادی هستن.

واسه دانلود و نصب رایگان این اپ می تونید به «Apple App Store»  یا «Google Play» مراجعه کنین. اما این راه ورژن پایه ی اپلیکیشن رو در اختیار قرار می دهد. واسه خریداری ورژن اقتصادی-دائمی «Inflighto»، که شامل رادار هواشناسی و توانایی چت طول پرواز می شه، باید هرساله هزینه ای برابر ۶٫۹۹ دلار رو بدین و در ازای دریافت تموم امکانات اپلیکیشن یا همون ورژن «Business Class» نرم افزار باید هزینه ی ۲۸٫۴۹ دلاری رو تقبل کنین.

edame

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *