استفاده از دستگاه خوشبو کننده هوا در مجتمع تجاری و مرکز خرید

استفاده از دستگاه خوشبو کننده هوا در مجتمع تجاری و مرکز خرید

 

مراکز خرید یکی از مهم ترین مکان هایی است که استفاده از خوشبو کننده هوا برقی در آن به جد توصیه می شود و به سهولت هر چه تمام تر می توان از آن بهره مند شد. رفع بوی نامطبوع در پاساژ ها و مراکز خرید از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و  این دستگاه قابلیت استفاده مداوم به صورت اتوماتیک در این مراکز را دارد. استفاده از این محصول به خصوص در محیط های نزدیک به سرویس های بهداشتی مرکز خرید می تواند به از بین بردن بوی نامطبوع آن کمک شایانی نماید. از مهم ترین مزایای استفاده از خوشبو کننده هوا برقی در مراکز خرید مصرف پایین اسانس و  قدرت پخش بالای آن است، در صورتی که از اسانس های خوشبو کننده الکلی استفاده داشته باشید می توانید مدام از بوی مطبوعی برخوردار باشید که قطعا مفید خواهد بود.

 

استفاده از دستگاه خوشبوکننده هوا به خصوص در پاساژ ها و مراکز خرید می تواند به صورت غیر منتظره ای خریداران را به این محیط ها سوق دهد و حتی نقش یک بازاریاب قهار را در این میان ایفا کند. دستگاه خوشبوکننده هوا برقی با استفاده از اسانس های گوناگونی که به صورت جداگانه در داخل آن قرار می گیرد به شما در مراکز خرید کمک می کند و مصرف کننده می تواند بر اساس نوع نیاز خود نسبت به استفاده از این رایحه های منحصر بفرد برخوردار شود. به طور کلی بوی خوش و مطبوع در یک فضا می تواند القا کننده بهترین حس  در  انسان باشد آرامشی محض برای او به ارمغان آورد، اسانس خوشبوکننده هوا خریداران را تشویق به ماندن در فضای بسته شاپینگ سنتر می کند و با احساس مثبتی که ایجاد می کند کمک می کند باعث بهترین انتخاب در خرید مشتری می شود.

 

نوع رایحه و اسانس برای استفاده در داخل دستگاه خوشبو کننده هوا بسته به محیط، سلیقه، شرایط فصلی متفاوت خواهد بود. اسانس های به کارگرفته شده در دستگاه عطر افشان ضد هرگونه حساسیت تنفسی و آلرژی و پوستی بوده و برای بیماران و اطفال مناسب استو دارای ایمنی ایمن می باشد. میزان پخش بو و ماندگاری اسانس  بر اساس غلظت مواد تشکیل دهنده تعریف می گردد. اسانس خوشبو کننده هوا بر پایه آب و یا الکل می باشند به این معنی که برای رقیق کردن اسانس و رساندن آن به غلظت مورد نظر از الکل و یا آب استفاده می شود.

 

مدیر سایت